Недвижимые Материалы Среда, 16.07.2025, 20:15
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Обновления

Форма входа

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Поиск

Загальні правила угоди купівлі – продажу нерухомості
       Угодою являється дія особи, скерована на придбання нерухомості. Угоди можуть бути : одно, двох або багатосторонніми. Особа, яка здійснює угоду, повинна мати необхідний об’єм громадянської дієздатності. Воля-здійснення учасника угоди, повинна бути вільною і відповідати його власному рішенню. Угода повинна здійснюватися в рамках діючого Законодавства. Угода, що здійснюється громадянами, які є усиновлювачами, повинна захищати також права неповнолітніх та непрацездатних дітей.
       Угода являється правочинною, якщо її недійсність не встановлена діючим Законодавством, якщо вона не признана судом не дійсною. Угода повинна бути зафіксована в письмовій формі і підписана обома сторонами. Якщо фізична особа в зв’язку з хворобою чи фізичним недоліком не може підписатися власноручно за його дорученням, текст угоди підписує інша особа. Підпис іншої особи на тексті угоди підтверджується нотаріально або іншою посадовою особою, яка має право на здійснення такої дії. 

       В письмовій формі потрібно укладати наступні угоди: між юридичними особами, між фізичними та юридичними особами, між фізичними та фізичними особами. Місце здійснення угоди являється місцем волевиявлення сторін. 

      Особа, яка здійснила угоду, має право відмовитися від неї, якщо порушені її права і ці права підлягають захисту Конституцією. Одна зі сторін має право відмовитися від угоди купівлі-продажу майна навіть в тому випадку, якщо друга сторона виконала усі зобов’язання зазначені в угоді. Наведу приклад, родина хотіла поліпшити свої житлові умови, продала своє двокімнатне помешкання з надією придбати більше, але після продажу вони не знайшли відповідний варіант і залишилися без житла. Тому вони мають право на скасування угоди. Відмова від угоди здійснюється в такій же формі, в якій була укладена за домовленістю сторін або в суді. Правові наслідки відмови від вже підписаної угоди встановлюються діючим законодавством або за домовленістю сторін.

      У випадку недійсності угоди, кожна із сторін повинна повернути іншій стороні усе, що вона отримала для виконання цієї угоди. Компенсувати вартість коштів, отриманих по цінам існуючих на момент компенсації. Додатково, якщо були причинені моральні збитки, то друга сторона повинна компенсувати моральні збитки. 

Форест Сергій Володимирович

Календарь
«  Июль 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Интересное on-line

Интересное on-line

Copyright Maestro© 2009-2025Создать бесплатный сайт с uCoz